door2door

Firany

Zamień swoje mieszkanie
w przytulną oazę spokoju

Zobacz więcej informacji

Zobacz galerię zdjęć

Firany

Pierwszym i najważniejszym pytaniem, jakie powinno się zadać w chwili wyboru firan do swojego domu lub mieszkania jest, jaki cel mają one spełniać w danym pomieszczeniu? Czy mają ograniczyć ilość wpadającego światła, nadać ostateczny charakter i kształt aranżowanej powierzchni, a może mają ustrzec przed natarczywym wzrokiem sąsiadów?
 

Na rynku są dostępne firmany gładkie, na przelotkach, na szelkach, na taśmie, z nadrukiem, zdobione i jeszcze wiele innych. Taki wybór wprawia w osłupienie i niemały zawrót główy.
 

W celu podjęcia ostatcznej decyzji o zakupie należy zwrócić uwagę również na odpowiedni dobór koloru, wzoru na tkaninie oraz formy upięcia materiału, aby wybrane firmany były spójnym elementem wnętrza, który podkreśli walory przestrzeni lub stanie się dla niej tłem. 

 

Odpowiednio dobrane firany dekoracyjne to jeden z najefektowniejszych sposobów na wyjątkową aranżację wnętrza. Niemal nieograniczony wybór krojów i kolorów tkanin daje architektom wnętrz wspaniałe pole do prezentacji możliwości ich aranżacji oraz dostosowania do każdego stylu pomieszczenia oraz gustu klienta. W Sunstyle Systems zespół doradców pomoże Państwu w doborze najlepszego rozwiązania do każdego okna.

 

Koniecznie zadzwońcie do Sunstyle Systems!

730 366 555