door2door

Mosikitiery

Chroń się skutecznie
przed gryzącymi owadami

Zobacz więcej informacji

Zobacz galerię zdjęć

Moskitiery
ramkowe, przesuwne, drzwiowe, plisowane

Są jednym z najskuteczniejszych i niemal niewidocznych sposobów ochrony pomieszczeń przed owadami, insektami oraz pyłkami czy odpadami z drzew dostającymi się z zewnątrz. Przy wyborze moskitiery należy się kierować następującymi aspektami:
 

Gęstość i materiał - skoro istotą moskitiery jest siatka, musi mieć ona oczka, które nie przepuszczają denerwujących owadów. Optymalna jest jak najniższa gęstość oczek, około 1 mm. Siatka może być wykonana z bawełny, nylonu, poliestru, włókna węglowego czy polietylenu. Coraz częściej produkuje się też moskitiery z tworzywa sztucznego - to praktyczny i tani wybór.

Rodzaj montażu - w Polsce moskitiery są raczej dodatkiem sezonowym, a nie elementem okna, bez którego nie da się żyć. Najczęściej montowane są bezinwazyjnie na zaczepach aluminiowych, co umożliwia łatwy demontaż moskitiery po „sezonie letnim”. Moskitiery montuje się także w aluminiowej ramie, na specjalnych haczykach, dzięki czemu zakrywają całe okno i w zasadzie nie ma możliwości, żeby owady przedostały się do środka.

Detale - niektóre modele moskitier są po prostu wyjątkowe i szczególnie ciekawe. Producenci starają się na przykład wprowadzać technologie antyalergiczne, które docenią osoby cierpiące z powodu intensywnego pylenia roślin. Znajdziesz też modele z aluminiową siatką, nie do sforsowania nawet przez większe zwierzęta. Profile oferowane są standardowo w barwach czerni, bieli i brązu. 

W kompleksowej ofercie osłon okiennych naszej firmy Sunstyle Systems nie mogło zabraknąć, jakże ważnych z punktu widzenia komfortu codziennego życia, moskitier. Można je wykonywać na różne sposoby, z różnych materiałów i dlatego fachowa pomoc w tym zakresie może okazać się niezwykle cenna. Z takiej pomocy możecie Państwo skorzystać dzwoniąc do naszej firmy i zamawiając wizytę doradcy. 

 

Kontakt do doradcy Sunstyle Systems!

730 366 555