door2door

Plisy

Zastosuj wszędzie tam
gdzie kształt okna jest nietypowy

Zobacz więcej informacji

Zobacz galerię zdjęć

Plisy materiałowe
zasłonią dowolną część szyby od góry lub od dołu

Plisy materiałowe można zastosować przy dowolnym typie okna z PCV, aluminium, czy drewna, także tych o nietypowych kształtach tj. trapez, trójkąt, półkole i wielokąt.
 

Żaluzje plisowane, dzięki specjalnemu systemowi mocowania, mogą być płynnie sterowane, a także precyzyjnie zatrzymane w dowolnym położeniu zarówno od dołu jak i od góry szyby, przy pomocy systemu sznurkowego lub łańcuszka koralikowego.
 

Dla osób ceniących komfort, wygodę użytkowania oraz nienaganny wygląd pomieszczenia, Sunstylesystems oferuje plisy wyposażone w mechanizm sprężynowy lub elektryczny, szeroką gamę kolorystyczną tkanin oraz duży wybór systemów montażu, profile w kolorach standardowych (biały, beż, karmel, srebrny, brąz) oraz drewnopodobnych (orzech, sosna, mahoń, złoty dąb).
 

Plisy pozwalają na zastosowanie dwóch tkanin w jednym systemie. Szeroka gama materiałów: transparentnych, półprzezroczystych i zaciemniających pozwoli dopasować osłonę do funkcji i stylu aranżacji danego pomieszczenia.
 

Zwinięte żaluzje plisowane zajmują niewielką powierzchnię okna. Dzięki temu wnętrze może być widne i odpowiednio nasłonecznione, niezależnie od gramatury wybranego materiału.
 

Żaluzje plisowane stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych na rynku.

 

W ofercie Sunstyle Systems posiadamy kilkaset różnych kombinacji żaluzji plisowanych. Ponieważ jest to rozwiązanie dedykowane do konkretnego pomieszczenia i aranżacji wnętrza, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który przyjedzie na miejsce i przedstawi konkretne przykłady materiałów, systemów i profili. Podczas spotkania omówi różnorodne rozwiązania, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania zarówno pod względem wygody obsługi, jak również wyglądu. 

 

Zachęcamy do kontaktu!

730 366 555