door2door

Rolety materiałowe
niezawodna ochrona przed słońcem

Rolety materiałowe są najpopularniejszym i niezawodnym systemem osłon okiennych. W swojej ofercie Sunstyle Systems posiada: rolety materiałowe wolnowiszące, rolety w kasetach z prowadnicami a także rolety rzymskie.

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje rolet oraz ich montażu: system kasetkowy z prowadnicami - montaż w listwach przyszybowych okien, system wolnowiszący - montaż do ściany, sufitu lub bezpośrednio do okna, systemy rolet rzymskich - specjalny mechanizm podnosi i opuszcza roletę za pomocą koralika lub sznurka, ewentualnie wbudowanego w mechanizm silnika do sterowania przewodowego lub bezprzewodowego, profile w kolorach podstawowych (biały, brąz) jak i w okleinie drewnopodobnej (orzech, złoty dąb, mahoń, anoda), posiada wbudowany mechanizm samohamujący umożliwiający zatrzymanie roletki na dowolniej wysokości szyby, bez dodatkowego zaczepu łańcuszka, bogaty wybór tkanin impregnowanych (tkaniny: transparentne, gęsto tkane gładkie, żakardowe, wzorzyste).

Rolety dzień noc
o zwiewności i delikatności zasłon

Rolety dzień/ noc są wyjątkowym połaczeniem estetyki rolet materiałowych, funkcjonalności żaluzji oraz zwiewności i delikatności zasłon.To ciekawe rozwiązanie zaciemnienia pomieszczenia, które jednocześnie tworzy unikalny design.

Naprzemienne ułożone pasy materiałów są oddzielone przestrzenią siatki materiałowej, przepuszczającej promienie słoneczne.

W roletach dzień/ noc zastosowano system zwijania tkaniny, który daje możliwość częściowego lub całkowitego przysłonięcia okien. Pozwala również na regulację doświetlenia pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety.

czytaj więcej

Rolety rzymskie
praktyczność połączona z przytulną estetyką

To jedne z najnowocześniejszych typów osłon okiennych, które od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością i przystępną ceną. W roletach rzymskich nowoczesność jest synonimem absolutnej funkcjonalności, są niezawodne oraz proste w obsłudze..

Rolety rzymskie są wykonane z materiału i pełnią rolę nie tylko dekoracyjną, ale przede wszystkim praktyczną. Są idealną alternatywą dla rolet zwijanych a nawet dla firan lub tradycyjnych zasłon.

Rolety rzymskie dają duże możliwość aranżacyjne, można je zamontować w wielu miejscach, na ścianie, we wnęce okiennej lub na skrzydle okna.

czytaj więcej

Rolety zewnętrzne aluminiowe
izolacja i bezpieczeństwo

Rolety zewnętrzne spełniają kilka funkcji. Są bowiem izolatorem czynników atmosferycznych. W okresie zimowym zatrzymują ciepło wewnątrz pomieszczeń, zaś w sezonie letnim chronią przed przenikaniem ciepła do wnętrza. 

Kolejnymi atutami rolet zewnętrznych są wygłuszanie pomieszczeń a także możliwość doposażenia ich w zabezpieczenia antywłamaniowe takie jak rygle.

Wyboru systemu rolet powinniśmy dokonać już na etapie projektu domu, jeżeli chcemy zamontować je w sposób niewidoczny, np. na nadprożu okna albo pod tynkiem. W innym przypadku wybierzmy rolety natynkowe elewacyjne lub montowane we wnęce rolety naokienne.

czytaj więcej

Wybór właściwych rolet stanowi nielada wyzwanie ze względu na bogactwo dostępnych materiałów, kolorów, systemów wykończeniowych i innych aspektów, które znane są jedynie specjalistom z branży. Sunstyle Systems jest firmą z wieloletnim doświadczeniem i setkami realizacji, co przekłada się na możliwość doradzenia własnym klientom, które z oferowanych rozwiązań będzie najbardziej dopasowane do zgłaszanych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu i umówienie wizyty naszego przedstawiciela. Przyjedziemy, doradzimy, wycenimy i starannie zainstalujemy rolety w Państwa domu. 

 

Usługa door2door w Sunstyle Systems!

730 366 555