door2door

Rolety dzień-noc

to duet estetyki i funkcjonalności 

Rolety dzień-noc ze względu na swoją budowę nazywane są często roletami duo. Składają się na nią 2 rodzaje wykorzystanych materiałów: transparentnego przepuszczającego światło dzienne oraz zaciemniającego, który w 99% zatrzymuje promienie słoneczne. Te 2 rodzaje materiałów ułożone są w naprzemienne poziome pasy, które dzięki wzajemnemu nachodzeniu na siebie lub mijaniu, przepuszczają konkretną dawkę wpadającego do pomieszczenia światła.

Rolety dzień-noc są unowocześnioną wersją rolet poziomych i montowane są wyłącznie jako rolety wewnętrzne. Spełnią oczekiwania osób szukających funkcjonalnych rozwiązań, ceniących niebanalny design.

Dodatkowo oprócz regulacji pozycji pasów względem siebie, mamy również wpływ na wysokość rolety. Bez najmniejszego trudu możemy ją podciągać lub opuszczać. W ten sposób okno będzie całkowicie odsłonięte, zaciemnione w stu procentach lub zaciemnione w wybranym stopniu.

Zalety rolet dzień-noc

01

Design

pasujący do każdego wystroju wnętrza

02

Uniwersalność

łatwość montażu na dowolnym oknie

03

Funkcjonalność

możliwość pełnej regulacji poziomu światła

Rolety dzień-noc
uniwersalny design do każdego wnętrza

Rolety dzień-noc świetnie odnajdą się w każdym wnętrzu z uwagi na swój design, a także formę. Z powodzeniem można wprowadzić je do aranżacji, w których dominuje styl nowoczesny, będą dobrze wpisywały się w stylistykę utrzymaną w bardziej przytulnym tonie oraz indystrialny lub rustykalny aranż. Wszystko dlatego, że rolety na dzień i na noc są skonstruowane w taki sposób, że można je wykorzystać jako samodzielną dekorację, ale równie dobrze zestawić z zasłonami lub firankami. Są uniwersalne, co doskonale można wykorzystać planując wystrój przestrzeni.

Rolety na dzień-noc dostępne są w trzech wariantach. Możemy zdecydować się na klasyczny, przysłaniający całą wnękę model, który montowany jest do sufitu lub ściany, albo też postawić na roletę mini montowaną w ramie okiennej. Pozostaje jeszcze przylegająca bezpośrednio do szyby roleta w kasecie.

Chcesz mieć taką roletę?

tylko krok dzieli Cię od spełnienia marzenia!

kontakt