door2door

Rolety rzymskie

idealne do Twojego domu i mieszkania

Rolety rzymskie doskonale prezentują się we wnętrzach mieszkalnych nowoczesnych oraz stylowych. Można je uszyć niemal z każdej tkaniny, również z materiałów powierzonych przez klienta, jednak najczęściej stosowana jest do tego bawełna (dla rolet rzymskich zawieszonych w sypialni), tiul, woal lub organza (wykorzystana w pomieszczeniach o północnym usytuowaniu, z ograniczoną ilością światła dziennego). 

Ponadto poszczególne rodzaje rolet rzymskich posiadają wiele przydatnych w codziennym użytkowaniu funkcji np. rolety rzymskie z cienkich tkanin na co dzień mogą zastępować tradycyjną firankę, rolety rzymskie wykonane z grubej bawełny doskonale pasują do sypialni, nadają wnętrzu przytulny charakter i zapewniają intymność. Rolety rzymskie z powłoką absorbującą promienie słoneczne w letnie słoneczne dni zapewniają ochronę przed nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza, rolety rzymskie typu black-out zapewniają 95% współczynnik zatrzymywania światła, dzięki czemu doskonale zaciemnią każde pomieszczenie. W ofercie Sunstyle Systems występują również rolety rzymskie typu dzień-noc, wykonane z 2 rodzajów tkanin, z jednej strony cienkiej imitującej firankę a z drugiej z grubej bawełny, która wygląda jak zasłona.
 

Zalety rolet rzymskich

01

Modne

wyglądem podążające za trendami rynku

02

Nowoczesne

pasujące do elegancich wnętrz mieszkalnych

03

Funkcjonalne

posiadające wiele zastosowań w codziennym użytkowaniu

Rolety rzymskie
doskonałe materiały, niestandardowe wzory

Przy wyborze odpowiednich rolet rzymskich, warto zwrócić uwagę na sposób ich montażu, rozmiar i tkaninę. Rolety rzymskie mogą być montowane na rzep lub do karnisza. Rzymskie rolety wyposażone są w mechanizm koralikowy lub sznurkowy w zależności od zastosowanego materiału. Wymiar rolety rzymskiej również jest bardzo ważny. Aby ta dekoracja okienna dobrze się prezentowała, powinna być o około 3 cm szersza od otworu okiennego, jednak jeśli ma zakrywać pojedyncze skrzydło okienne, powinna być nieco od niego węższa.
 

Chcesz mieć taką roletę?

tylko krok dzieli Cię od spełnienia marzenia!

kontakt