door2door

Rolety zewnętrzne

wygoda i niezawodność

Rolety zewnętrzne są produktem, który posiada kilka niezwykle cennych funkcjionalności. Zaliczmy do niech: ochronę antywłamaniową, ochronę termoizolacyjną i akustyczną oraz funkcję zaciemniającą pomieszczenie.

Rolety są zbudowane z poziomych paneli wykonanych ze zwykłego aluminium, zawierającego dodatkowe wypełnienie termoizolacyjne z pianki poliuretanowej, z wysokoudarowego PCW i aluminium tłoczonego lub ze stali, o zwiększonej wytrzymałości na próbę sforsowania. W zależności od tego, którą z powyższych funkcji mają spełniać należy dokonać właściwego wyboru materiału, z którego są zbudowane.

Zalety rolet zewnętrznych

01

Bezpieczne

stanowiące barierę dla włamywaczy

02

Niezawodne

działąjące przez wiele lat bez awarii

03

Wygodne

proste w codziennym użytkowaniu

Rolety zewnętrzne
elegancki wygląd, poczucie bezpieczeństwa

Istnieje kilka systemów rolet w zależności od miejsca montażu kasety: montowana natynkowo (nad wnęką lub we wnęce okiennej), pod elewację tzw. "system Integro" (docieplenia) oraz zintegrowane razem z oknem (system nadstawny).

Rolety są bardzo proste w obsłudze, mogą być sterowane ręcznie (zwijacz, mechanizm korbkowy) w przypadku okien o niewielkich rozmiarach oraz automatycznie (napędy elektryczne, również sterowane radiowo - piloty, centralki) przy montażu na dużych witrynach np. sklepowych..

Chcesz mieć taką roletę?

tylko krok dzieli Cię od spełnienia marzenia!

kontakt