door2door

Żaluzje

Kontroluj ilość wpadającego
do pomieszczenia światła

Zobacz więcej informacji

Zobacz galerię zdjęć

Żaluzje drewniane
25 mm / 50 mm

 

Do produkcji żaluzji drewnianych wykorzystywane są lamele pozyskiwane z drzewa Abachi lub naturalnego bambusa (Basswood). Te rodzaje drewna wyróżniają specjalne właściwości, takie jak: lekkość, giętkość i wysoka odporność termiczna. Ponadto cechują je bogactwo kolorystyczne oraz ciekawy rysunek słójów. Dzięki specjalnej impregnacji drzewa, żaluzje drewniane przez długi czas pozwalają cieszyć się swoim naturalnym pięknem. Eleganckie i estetyczne wykończenia tych żaluzji, idealnie komponują się zarówno w stylowych wnętrzach, jak również w pomieszczeniach typu Modern, znajdują też uznanie zwolenników stylu rustykalnego i skandynawskiego.

Żaluzje drewniane zasługują na szczególną uwagę ze względu na piękny efekt dekoracyjny.

Istotnym elementem żaluzji drewnianych jest drabinka. Utrzymuje lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. W formie tekstylnej taśmy stanie się wyjątkową ozdobą żaluzji i wnętrza. Dostępna w kilku szerokościach: 10, 12, 25 lub 38 mm, może być zbliżona do koloru lamel lub z nim kontrastować.

Płynną regulację osłonami zapewnia zastosowanie mechanizmu ręcznego lub elektrycznego. Drugi typ sterowania może okazać się szczególnie pomocny, gdy żaluzje montowane są w pomieszczeniu o dużej powierzchni tj. witryny sklepowe, drzwi tarasowe.

 

Żaluzje aluminiowe
16mm/25mm/50mm

Żaluzje aluminiowe charakteryzują się lekką konstrukcją i wyróżniają się szeroką paletą dostępnych barw, co jest niezwykle przydatne przy aranżacjach w różnych stylach projektowania wnętrz. Dzięki dużemu stopniowi regulacji kąta nachylenia lameli (szerokości) pozwalają na dowolną i płynną regulację ilości światła w pomieszczeniu, od pełnego naświetlenia do niemal całkowitego zaciemnienia. Umożliwiają precyzyjne ustawienie pozycji, a tym samym zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Żaluzje aluminiowe są także odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu chronią zawieszone w oknach tkaniny przez żółknięciem oraz wypaleniem.

Idealnie sprawdzą się w miejscach narażonych na wysokie temperatury oraz wilgoć, wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe użytkowanie produktu.

Żaluzje aluminiowe mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu. Są lżejsze od żaluzji drewnianych a cały pakiet zajmuje mniejszą przestrzeń w oknie.

Żaluzje pionowe
verticale

Żaluzje pionowe, dają dużą swobodę sterowania. Zapewniają odpowiednią ochronę przed słońcem i są wykonane z najwyższej jakość tkanin o parametrach spełniających powyższe wymagania higieniczne oraz zaostrzone przepisy przeciwpożarowe. 

Sprawdzą się w biurze, domu i wszędzie tam, gdzie występują okna o dużej powierzchni.

Żaluzje pionowe skutecznie osłonią każde wnętrze. Obracają się o 180 stopni wokół własnej osi, w zależności od wybranego systemu można zsunąć je na dowolny bok, do środka lub na zewnątrz. Szyna, do której mocowane są żaluzje pionowe umożliwia instalację do powierzchni poziomych jak i ukośnych, takich jak sufit na poddaszu. 

Kilkaset wzorów materiału oraz łatwa jego wymiana bez konieczności demontażu szyny, to dobry sposób na szybką zmianę wystroju.

W zależności od wielkości osłanianej wnęki, można zastosować tkaniny o szerokość 89 lub 127 mm. Z kolei maksymalna szerokość osłony może wynosić 5 m. Verticale dają możliwość sterowania za pomocą sznurka, pokrętła lub pilota, poprzez zasilenie żaluzji napędem elektrycznym.

Sunstyle Systems posiada w swojej ofertcie wszelkiego rodzaju żaluzje: pionowe, poziome, aluminiowe, drewniane oraz bambusowe. Wszystkie wymienione tutaj osłony okienne posiadają konkretne zastosowania i cechy szczegółowe, dlatego nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. Dzięki usłudze Door To Door po zgłoszeniu chęci odbycia spotkania z naszym przedstawicielem, przyjedzie on w wyznaczone przez Państwa miejsce o określonym czasie i doradzi najlepsze rozwiązanie, zarówno pod kontem użytwczności, wygody, jak i własciwej aranżacji wnętrza.

 

Zadzwoń do Sunstyle Systems!

730 366 555