door2door

Żaluzje

Kontroluj ilość wpadającego
do pomieszczenia światła

Zobacz galerię zdjęć

Żaluzje drewniane
25 mm / 50 mm

W większości domów coraz częściej do ochrony przed słońcem stosuje się typowe i tanie rolety, często tzw. "gotowce" zalegające na marketowych półkach. Jeżeli jednak zależy nam na oryginalnym wyglądzie okna, a jednocześnie całego pomieszczenia, warto wybrać żaluzje drewniane. Eleganckie i estetyczne wykończenia żaluzji drewnianych, idealnie komponują się zarówno w stylowych wnętrzach, jak i w pomieszczeniach typu Modern, znajdują też uznanie zwolenników stylu rustykalnego i skandynawskiego.

Żaluzje drewniane zasługują na szczególną uwagę ze względu na piękny efekt dekoracyjny.

Jest to produkt ponadczasowy, jednak przy jego wyborze należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów, takich jak choćby wymiary okna i związana z nim waga żaluzji, sposób montażu (na szybie, na ramie okna lub przy suficie), gdyż w zależności o niego uzyskamy różne efekty wizualne i inny poziom zaciemnienia pomieszczenia.

czytaj więcej

Żaluzje aluminiowe
16mm/25mm/50mm

Żaluzje aluminiowe charakteryzują się lekką konstrukcją i wyróżniają się szeroką paletą dostępnych barw, co jest niezwykle przydatne przy aranżacjach w różnych stylach projektowania wnętrz. Dzięki dużemu stopniowi regulacji kąta nachylenia lameli (szerokości) pozwalają na dowolną i płynną regulację ilości światła w pomieszczeniu, od pełnego naświetlenia do niemal całkowitego zaciemnienia. Umożliwiają precyzyjne ustawienie pozycji, a tym samym zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Żaluzje aluminiowe są także odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu chronią zawieszone w oknach tkaniny przez żółknięciem oraz wypaleniem.

Idealnie sprawdzą się w miejscach narażonych na wysokie temperatury oraz wilgoć, wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe użytkowanie produktu.

Żaluzje aluminiowe mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu. Są lżejsze od żaluzji drewnianych a cały pakiet zajmuje mniejszą przestrzeń w oknie.

Żaluzje pionowe
verticale

Żaluzje pionowe, dają dużą swobodę sterowania. Zapewniają odpowiednią ochronę przed słońcem i są wykonane z najwyższej jakość tkanin o parametrach spełniających powyższe wymagania higieniczne oraz zaostrzone przepisy przeciwpożarowe. 

Sprawdzą się w biurze, domu i wszędzie tam, gdzie występują okna o dużej powierzchni.

Żaluzje pionowe skutecznie osłonią każde wnętrze. Obracają się o 180 stopni wokół własnej osi, w zależności od wybranego systemu można zsunąć je na dowolny bok, do środka lub na zewnątrz. Szyna, do której mocowane są żaluzje pionowe umożliwia instalację do powierzchni poziomych jak i ukośnych, takich jak sufit na poddaszu. 

Kilkaset wzorów materiału oraz łatwa jego wymiana bez konieczności demontażu szyny, to dobry sposób na szybką zmianę wystroju.

W zależności od wielkości osłanianej wnęki, można zastosować tkaniny o szerokość 89 lub 127 mm. Z kolei maksymalna szerokość osłony może wynosić 5 m. Verticale dają możliwość sterowania za pomocą sznurka, pokrętła lub pilota, poprzez zasilenie żaluzji napędem elektrycznym.

Sunstyle Systems posiada w swojej ofertcie wszelkiego rodzaju żaluzje: pionowe, poziome, aluminiowe, drewniane oraz bambusowe. Wszystkie wymienione tutaj osłony okienne posiadają konkretne zastosowania i cechy szczegółowe, dlatego nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. Dzięki usłudze Door To Door po zgłoszeniu chęci odbycia spotkania z naszym przedstawicielem, przyjedzie on w wyznaczone przez Państwa miejsce o określonym czasie i doradzi najlepsze rozwiązanie, zarówno pod względem użytwczności, wygody, jak i właściwej aranżacji wnętrza.

 

Zadzwoń do Sunstyle Systems!

730 366 555