door2door

Zasłony

Zaaranżuj wnętrze
we własnym ulubionym stylu

Zobacz więcej informacji

Zobacz galerię zdjęć

Zasłony

Starannie dobrane i uszyte firany potrafią dodać stylu w każdym pomieszczeniu, w którym się pojawią. Zasłony z miękkiego welwetu w modnym odcieniu dodają wnętrzu szlachetności. Grubsza, puszysta w dotyku tkanina optycznie wycisza wnętrze, a po zasłonięciu okna chroni przed nadmiarem światła słonecznego i osłania Twoją prywatność wieczorem. Stosowane są także materiały o lekko mieniącej się powierzchni, zmieniającej się w zależności od kąta padania światła i to one własnie będą zadawać szyku w nowoczesnych pomieszczeniach.
 

Zasłony mogą być mocowane na praktycznych przelotkach pozwalających błyskawicznie i bezproblemowo zmienić dekorację lub na taśmie dekoracyjnej, która dba o równomierne zmarszczenie materiału. Zasłonę łatwo zamocujemy również za pomocą kółek dekoracyjnych lub szelek, które układają tkaninę w miękkie, regularne fałdy.

Wszystkie typy zasłon przypinamy na popularne w branży dekoracyjnej szyny KS lub zawieszamy na dowolnym karniszu.

Doradcy Sunstyle Systems wiedzą o zasłonach wiele i z przyjemnością podzielą się tą wiedzą z Państwem. Zapraszamy do naszego salonu lub kontaktu telefonicznego w celu zamówienia usługi door2door, czyli wizyty naszego konsultanta w Państwa domu. Przyjedziemy, doradzimy i pomożemy w montażu produktów zamówionych w naszej firmie.

 

Skontaktujcie się już teraz z Sunstyle Systems!

730 366 555